Proč nakupovat u nás?

Je to jednoduché. Jsme přímí dovozci vína z Itálie, nejsme překupníci a vždy vína ochutnáváme. Vybíráme vína pouze z malých vinařtví a věřte nám, pokud vidíme před vinařstvím traktor k automatizovanému sběru hroznů - jedeme dál. Nejraději máme vinařství s výměrou okolo 8 ha s osobním přístupem a příběhem. Věříme vínům, které prodáváme. Začali jsme zcela náhodou na severovýchodě Itálie v oblasti Friulska Benátska, abychom později zjistili, že vína odtud jsou díky malým vinicím a výnosům nejlepší v celé Itálii. Později jsme se vydali dál - to víte, s jídlem roste i chuť a narazili jsme v Toskánsku u Sieny na vinařství Cantalici. No dobře, přiznáme se, dostali jsme tip od našich odzkoušených vinařů. Také jsme se vydali do Verony (naše oblíbené město) a odtud je to jen kousek do městečka Soave, kde jsme objevili vinařství T.E.S.S.A.R.I., které produkuje bezmále nejlepší Soave, co jsme kdy pili. Ale to nestačilo a putovali jsme až do Sicílie. Doporučení na vinařství Dei Principi di Spadafora se vyplatilo. Krásná vína z odrůdy Syrah nenajdete lepší v celé Itálii. 

Asi jste to pochopili. Pro vína jezdíme, ochutnáváme a pokud chutnají nám - pak máme jistotu, že budou chutnat i Vám. S vinaři udržujeme osobní kontakty, tak jak to má vždy být. Vína prodáváme v naší vinotéce MANDI (ve friulánšitně to znamená AHOJ), ale také si uvědomujeme, že je 21. století a čas od času si naši zákazníci chtěji dopřát víno aniž by museli někam cestovat. Proto jsme věnovali spoustu času a ano, také jsme toho spoustu vypili, abychom mohli vyvinout náš e-shop. Přesně pro Vás. 

E-shop však také znamená odpovídající skladové zásoby, abychom byli schopni vyhovět i Vaším případným velkoobchodním požadavkům Tento sklad máme. A protože jsme opravdu do vína blázni tak i ve skladě pořádáme degustace.

9988c70b-bd33-464b-a33c-ebadfba954ce_1